Montessori Glóbus farebné kontinenty

Produkt nemá žiadne parametre.

v podstate ok, doplatila som na vlastnú pohodlnosť, pretože som sa nepovypytovala na parametre a možnosti pomôcky; čakala som, že glóbus sa bude dať rozložiť a zložiť a tiež, že bude väčší (má priemer do 20cm), ale to je moja chyba, mohla som sa na to opýtať

Produkt nemá žiadne parametre.

Globus s podstavcom, ktorý umožňuje lepšie pochopenie umiestnenia jednotlivých kontinentov voči vodným plochám. Jednotlivé kontinenty sú farebne odlíšené, čo dieťaťu umožňuje lepšie si zapamätať umiestnenie a veľkosť kontinentu. Farebné prevedenie takisto zodpovedá prevedeniu puzzle mapy sveta. Globus je možné z podstavca odňať, a tak dieťa môže spoznávať hmatom. Odporúčaný vek: 3, 4, 5, 6 rokov. Rozmery výrobku: výška s podstavcom: 320 mm, priemer glóbusu: 150 mm. Rovnako ako celá metóda Montessori, tak aj všetky používané pomôcky sú dielom pani Márie Montessori, ktorá sa niekedy pri práci nechala inšpirovať tiež pomôckami vypracovanými francúzskymi lekármi Itardem a Seguin.